UGINBPŽ

Grad Slavonski Brod- financiranje projekta Udruge 2010. god.

U gradskoj vječnici jučer su potpisani ugovori s udrugama građana iz područja zdravstva i socijalne skrbi. Nakon razmatranja velikog broja pristiglih zahtjeva, izvršene su procjene prioriteta i potreba, te u skladu s financijskim mogućnostima grada Slavonskog Broda program – projekt naše Udruge također je uvršten  u financiranje za 2010. godinu. Tako če naši članovi moći provoditi aktivnosti predviđene ovim projektom i u 2010.g.  na naše zadovoljstvo. Iznos kojim se financira rad Udruge i članova mora biti dostatan za predviđeno, naravno da je manji nego je zatraženo. No, kao i uvijek snači čemo se i članovima priuštiti osmišljemo druženje i kulturne sadržaje prema interesima.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s