UGINBPŽ, znakovni jezik

SVI RAZLIČITI – SVI JEDNAKI

Zabava, odnosno okupljanje svih osoba s invaliditetom grada Slavonskog Broda održalo se u Slavonskom restoranu 3. prosinca 2009. u popodnevnim satima. Naši članovi su pripomogli u spremanju i raspremanju sale. Bilo je zaista lijepo i svugdje gdje je nekoliko naših članova i vedro. Huso je bio glavni plesač. Dokaz: fotografije!

Naš Huso s plesačicom
Naš Huso s Gordanom

Učenicima škole Milan Amruš i njihovim učiteljicama osobite pohvale na prekrasno prikazan igrokaz Budi mi prijatelj i Udruzi mentalno retardiranih na fantastično uvježbanom plesu slavonskih kola. I njihovoj voditeljici sve pohvale naravno.

Učenici škole "Milan Amruš", Slavonski Brod
Slavonskobrodska Udruga mentalno retardiranih

Mislimo da slike govore više od riječi kako smo se zabavili u druženju s prijateljima iz drugih udruga:

S našim prijateljima
Druženje s našim prijateljima
"Može jedna skupna fotka?" ;)
"Može jedna skupna fotka?" 🙂
Puna sala restorana
Puna sala restorana
Huso, Tiho, Zoran, Andrija, Čedo i Toni
Huso, Tiho, Zoran, Andrija, Čedo i Toni

Moramo se i hvaliti: ove godine je naša lokalna televizija u svom Dnevniku od 3. prosinca 2009. u reportaži o Danu osoba s invaliditetom posvetila našem znakovnom jeziku gluhih i popratilo to slikom naše tumačice i predsjednika na jednom od sastanaka Povjerenstva. Hvala im.

Sve pohvale i poštovanje također želimo uputiti našoj gradskoj uzdanici u svim događanjima, gđi Katici Jiri. Uvijek je s nama i više nego joj to stoji u “opisu radnog mjesta”. Uz pohvale i pozdrave njoj, pohavljuemo i pozdravljamo cijeli Ured za društvene djelatnosti Grada.

Huso i gđa Katica jira
Huso i gđa Katica Jira

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s