UGINBPŽ

Dan sjećanja na Vukovar 2009.

U organizaciji Udruge HVIDRa Slavonski Brod organiziran je 11. turnir u šahu na kojem su sudjelovali i naši članovi: Andrija Matošić, Zoran Relić i Husein Huskić .

18. studeni je dan kada svi oni kojima je u srcima i mislima ostalo sjećanje na velike i divne ljude koji su se hrabro borili i branili grad Vukovar nastoje na ovaj ili onaj način iskazati to okupljanjem i odavanjem počasti.

Naši članovi su s tri ekipe odigrali šahovsko nadmetanje i ponosno osvojili 4. mjesto.

U to vrijeme ispred ulaza u Udrugu u Horvatovoj 2 ostali članovi su zapalili svijeću  žrtvama obrane Vukovara i uz prigodne razgovore izrazili poštovanje borcima i građanima grada Vukovara i Slavonskog Broda (koji su također sudjelovali u obrani Vukovara).

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s